پالتاک

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

اظهار نظر و پرسش و پاسخ
سخنرانان:
فرزانه روستائی، روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل
فرخ نگهدار، تحلیل‌گر و کنشگر سیاسی

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

برنامه ای از گروه کار پالتاک سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)
سخنرانان: بانو صابری و امیر حسین بهبودی

هموطنان عزیز و گرامی!

سازمان فدائیان خلق ایران - اکثریت برنامه پالتاکی ماه نوامبر را اختصاص به انتخابات مجلس شورا و راهکارهای پیش رو داده است. این برنامه در روز یکشنبه 15 نوامبر 2015 در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا و کانادا ...

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) برنامه پالتاکی ماه سپتامبر را اختصاص به فاجعه ملی، کشتار زندانیان سیاسی و عقیدتی سال  ۶۷ داده است. سخنرانان: این برنامه خانم پروین همتی و آقایان محمد ارسی و فریدون احمدی.

گروه کار کارگری سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

این برنامه شامل سخنرانی در موضوعات زیر خواهد بود:
- "پریکاریات"، یک طبقۀ جدید؟ توسط دنا بابا احمدی
- دستمزدها در جمهوری اسلامی و تاثیرات آن برمعیشت طبقات فرودست توسط جعفر حسین زاده
- اعتراضات و اعتصابات کارگری در سال گذشته توسط صادق کار
- شاخص "سهولت کسب و کار" و آلترناتیو کارگری آن توسط علی پورنقوی
- جنبش کارگری ایران در سالی که گذشت و چشم انداز سال 94 توسط فرهاد فدائی

سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

کنگره چهاردهم سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت) در روزهای٢٠ تا ٢٢ فروردين ١٣٩٤ (٩ تا ١١ آوريل ٢٠١٥) برگزار می شود. چنانچه در اطلاعيه اول آمده بود، کنگره در باره موضوعات عمده برای فعالیت جاری سازمان تصمیم خواهد گرفت.
دوستداران سازمان و علاقمندان به مباحث کنگره، می توانند از ساعت ١٤ روز اول کنگره ٢٠ فروردین (٩ آوريل) تا پايان روز و از ساعت ٩ صبح روز دوم تا پايان روز ٢١ فروردين (١٠ آوريل) در اتاق پالتاکی سازمان شرکت کنند.

نظر1
گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - آمریکای شمالی

این برنامه در روز شنبه 17 ژانویه 2015 در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا و کانادا، 11 صبح به وقت غرب آمریکا و کانادا، 8 شب به وقت اروپای مرکزی و 10:30 شب به وقت ایران برگزار خواهد شد. سخنرانان این جلسه دکتر سعید پیوندی (جامعه شناس و استاد دانشگاه)، دکتر علی اکبر مهدی (جامعه شناس و استاد دانشگاه) و دکتر عطا هودشتیان (پژوهشگر فلسفه و علوم سیاسی ) بوده که در پایان به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد. از شما دعوت می شود که در این جلسه بحث و گفتگو شرکت نمائید.

گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

۶۱ سال از ۱۶ آذر ۱۳۳۲ می‌گذرد. در این مدت جنبش دانشجویی در ایران، مسیر پر فراز و نشیبی را پیموده است، اما همواره از جایگاه ویژه‌ای در مبارزه‌ی مردم ما برای استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی برخوردار بوده است. به همین مناسبت روز شنبه ششم دسامبر ۲۰۱۴ (۱۵ آذر) در نشستی با سه تن از فعالان سابق جنبش دانشجویی، به بررسی تاثیر ۱۶ آذر ۳۲ بر مبارزات دانشجویی نسل‌های بعد، نقش جنبش دانشجویی در مقاطع مختلف در عرصه‌ی سیاسی ایران، تفاوت‌ها و نقاط اشتراک فعالیت دانشجویی نسل‌های مختلف ایران و هم‌چنین شرایط فعلی جنبش دانشجویی می پردازیم.
میهمانان: آقایان علی افشاری، کاظم کردوانی و مهدی فتاپور

نظر2

سومین کنفرانس حضوری پروژه وحدت چپ
9-8 نوامبر 2014 در کلن – ساعت 9h00 - 18h30

پخش مستقیم در اتاق پالتاکی به آدرس :
Paltalk Rooms – Chat Rooms-
Asia and Pacific – vahdatechap

گروه کار ساختار و اساسنامه پروژۀ وحدت چپ

موضوع: اساسنامه زمان: یکشنبه 20 مهر 1393 (12 اکتبر 2014) آغاز گران بحث در این جلسه: مانی شیرازی ـ توضیحاتی در مورد یک اساسنامه ی پیشنهادی علی پورنقوی ـ چهارچوبی برای اساسنامه نادر عصاره - احکام اساسنامه ای

نظر2

به مناسبت اول مهر و آغاز سال تحصیلی در ایران، در روز شنبه ۲۰ سپتامبر از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت اروپای مرکزی، در ‌برنامه‌ای در اتاق پالتاکی سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت)، نگاهی داریم به مسائل و مشکلات آموزش و سیاست‌های نظام آموزشی در ایران.
سخنرانان:
پروین بختیارنژاد، روزنامه‌نگار، نویسنده و فعال مدنی
دکتر سعید پیوندی، جامعه شناس و استاد دانشگاه لورن

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - آمریکای شمالی

سخنرانان این جلسه ،آقایان بهروز ستوده (فعال سیاسی و حقوق بشری) و علی شاکری (کار شناس سیاسی خاور میانه ) هستند که در پایان به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد. از شما دعوت می شود که در این جلسه بحث و گفتگو شرکت نمائید.

گروه کار سیاسی پروژه وحدت چپ

اعضای سازمان ها و کنشگران مشارکت کننده، اطلاعات لازم برای ورود به اتاق پالتاکی را از طریق ارتباط خود دریافت می کنند.

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - آمریکای شمالی

سخنرانان این برنامه پالتاکی، خانم ملیحه محمدی (تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار)، آقای رضا علیجانی (فعال سیاسی) و آقای بهروز خلیق (مسئول هیئت سیاسی ـ اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران ـ اکثریت) هستند که در پایان به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد.

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

در شامگاه ۳۰ فروردین ۱۳۵۴، هفت فدایی ـ بیژن جزنی، حسن ضیاظریفی، احمد جلیلی افشار، مشعوف کلانتری، عزیز سرمدی، محمد چوپان‌زاده، عباس سورکی- همراه دو مجاهدـ مصطفی جوان خوشدل و کاظم ذوالانوار ـ در تپه‌های اوین توسط مأموران ساواک تیرباران شدند. ۳۹ سال پس از آن شامگاه تلخ ... یاد یاران را گرامی می‌داریم و نگاهی داریم به چرایی اقدام به این جنایت.

برای ارج گذاشتن به این تلاش‌، جمعی از یاران دیروز و امروز "کار" در نشستی پالتاکی در روز شنبه ۲۹ مارس (۹ فروردین) از ساعت ۲۰ الی ۲۳:۳۰ به وقت اروپای مرکزی گرد هم می‌آیند و نظرات، تجربیات و خاطرات خود از این همکاری را با ما در میان می‌گذارند.

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

گروه کار پالتاک سازمان فدائيان خلق ايران (اکثريت) در سالگرد حصر، از سه تن از فعالين سياسی دعوت کرده است تا در مورد جنبش سبز، رفع حصر و آزادی زندانيان سياسی با شرکت کنندگان در اتاق پالتاکی به گفتگو بنشينند.
سخنرانان: صديقه وسمقی - اردشير امير ارجمند - بهروز خليق

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

در بزرگداشت چهل‌وسومین سالگرد ۱۹ بهمن و بنیان‌گذاری جنبش فدائی، پای سخنان کسانی می‌نشینیم که یا در مرحله‌ای به این جنبش پیوسته‌اند و یا به شکلی از آن تاثیر گرفته‌اند. آنان نگاه دیروز و امروز خود را به این حرکت با ما در میان می‌گذارند و یا به بیان خاطراتی از آن روزها می‌پردازند.

سخنرانان این جلسه خانم ملیحه محمدی تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار و فعالین سیاسی آقایان ایرج واحدی پور و کیوان رشیدی بوده که در پایان به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد. از شما دعوت می شود که در این بحث و گفتگو شرکت نمائید.

گروه کار پالتاکی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

نشست پالتاکی یکشنبه 19 ژانویه 2014 با حضور مهمانان برنامه آقایان دکتر اکبر مهدی و دکتر کاظم علمداری برگزار شد. موضع مورد بحث "کدامین راه برای توسعه اقتصادی و سیاسی ایران؟" بود.
در این نشست، ابتدا سخنرانان به ارائه نقطه نظرات خویش پرداختند و سپس حاضرین در جلسه سؤالات خود را پیرامون صحبت‎های سخنرانان مطرح کردند که به آنها پاسخ داده شد.
آخرین بخش برنامه به اظهار نظر حاضرین در جلسه اختصاص داشت.

نظر2

صفحه‌ها