سمینار بررسی نونگاشته ها و نويافته ها پيرامون تاريخ جنبش فدائی

افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

جای خوشحالیست که از بنیادگذارن وفداکاری انهارا ارج بهنهبم

امیدوارم این سمینار آغاز بازگشت به آرمان ها و ایده ها و از خود گذشتگی های حمید اشرف و رفقایش باشد. همچنین امیدوارم که هیئت برگزاری به یک نشست خاطره خوانی و یادی از گذشته ها و چند عکس یادگاری و سخنرانی های بی ارتباط با نظریات و افکار و شیوه های مبارزه و آرمانهای کمونیستی حمید و رفقایش اکتفا نکند و برای بحث جمعی زمان کافی گذاشت شود.

مقصودي عزيز. فكر نميكنم اين خواسته شما از كانال و زاويه "اميدوار" بودن به نتيجه مطلوب برسد. جه كار ميشود كرد كه مطمئن شد از اين سمينار سوء استفاده تبليغاتي كاذب توسط جرياناتي كه امروز قرابطي با ارمانها و ارزش هاي حميد اشرف ها ندارند صورت نكيرد. صحبت من مربوط به كساني ميباشد كه زير سايه و بيرق حيثيت حميد اشرف ها، از ديكتاتورترين و ارتجاعيترين نيروهاي حاكمه بر ايران حمايت ميكنند.

دنیز گرامی، خوشبختانه نوار صحبت های حمید اشرف موجود است و آنچه وی فکر می کرده است و اصول و نظریاتی که دنبال می کرده است و روحیه انقلابی و پیشرو وی در لابلای این صحبت ها هویدا است. شاید لازم باشد تا برای درک عمیق تر حمید اشرف و رفقایش ، زمان و شرایط و یش زمینه های سازمانی و مبارزاتی صحبت های او را توضیح داد.
ازاین رو تنها با روشنگری و تبیین بهتر می توان بر نگاه های سطحی از یک انقلابی ، فائق آمد !

با درود و آرزوی بهروزی برای تمامی رفقا و ادامه دهندگان را رفیق شهید حمید اشرف . از اینکه با اقدام به برپایی چنین سمینارهایی یاد و نام شهدای راه آزادی و جنبش را گرامی میدارید جای سپاس دارد، امید که در پیچ خم های زمانه آرمانهای رفقای شهید به دست فراموشی سپرده نشود.