درود بر خانم نرگس محمدی، ننگ و نفرت باد بر جمهوری اسلامی

خانم نرگس محمدی را بسیاری از ایرانیان و شاید همگان می شناسند، و همچنین مبارزان حقوق بشر در پهنه جهانی از مبارزات او آگاه هستند.

ایشان از بنیان گذاران کانون مدافعان حقوق بشر در ایران، از مبارزان راه صلح و مخالفت با جنگ و همچنین از مبارزان سرسخت و فداکار برای لغو حکم اعدام درایران می باشند. خانم محمدی سالهای سال است که بطور خستگی ناپذیر و پیگیر در راه این شریفترین اهداف انسانی، بویژه در شرایط کنونی میهن ما که زیر سرکوب شدید حکومت ضد ایرانی جمهوری اسلامی است، مبارزه می کند. او خانم بزرگواری است که در راه دفاع از شرف مردان و زنان این سرزمین, زندگی خود رافدا می کند 
ملاها وقتی در منابر سجایای امامان را وعظ می کنند، میزان آدم کشی آنها را بر می شمارند، می گویند خدا بندگان بدی دارد و کار این امامان قتل عام آنان است (گویی الله خود از این کار ناتوان است)، پس جمهوری اسلامی خون ریزی را یکی از مهمترین تکالیف الهی خود می داند. خامنه‌ای، موجودی ضد بشری بنام صادق لاریجانی که از ایرانیان بویژه ایرانیان سنی کینه دارد را به سرکردگی "قوه قضائیه اسلامی" گمارده تا برای بقای این رژیم مرتبا ایرانیان را در قربانگاه "الله" بکشد. در زمستان ۱۳۹۳ آنان تصمیم گرفتند تا در سحرگاه ۱۳ اسفند، شش جوان کرد ایرانی را اعدام کنند. بجز پدران و مادران پیر و شهرستانی محکومان تنها شمار اندکی و ازان جمله نرگس، آن شب سرد و سخت زمستانی را تا صبح پشت دیوار زندان رجایی شهر ایستادند تا مگر از این کشتار جلو گیرند. هیهات !
خانم محمدی دراثر بارها دستگیری و شکنجه دچار بیماری فلج عضلانی است. در این روزها گذشته اورا صرفا به جرم فعالیت‌هایش در دفاع از حقوق بشر، به شانزده سال زندان محکوم کردند.

در اواسط خرداد ماه امسال رژیم یک خانم شهروند ایرانی- کانادایی بنام هما هودفر که برای دیدن خانوادهاش در ایران بسر می برد را به اتهام "همکاری با یک دولت خارجی علیه جمهوری اسلامی ایران" بازداشت کرد. رژیم همزمان با محکوم کردن نرگس محمدی که سخت بیمار است و دو کودک خرد سال دارد، به شانزده سال زندان، خانم هودفر را "بخشید" و از زندان آزاد نمود تا به کانادا برود.
وزارت امور خارجه رژیم اعلام کرده است که خانم هما هودفر، "به دلایل انساندوستانه از جمله بیماری" آزاد شده است. 
حکومت کانادا در شهريور ۱۳۹۱روابطش با جمهوری اسلامی را قطع، سفارتش را تعطیل و "دیپلمات‌"‌هایش را با خفت اخراج کرد. مقامات کانادایی گفتند به دلیل مخالفت رژیم با اسرائیل چنین تصمیمی گرفته‌اند. اخیرا دولت جدید کانادا تصمیم به برقراری رابطه گرفته است، در عرف بین الملل، کشوری که اقدام به قطع رابطه می کند، اگر سپس خواهان برقراری رابطه شود، درموضع ضعف بوده و باید با نوعی عذر خواهی قدم پیش نهد. اما این جمهوری اسلامی است که برای جلب رضایت دولت کانادا، خانم هودفر را آزاد می کند .
بدیهی است که هر انسان آگاهی می داند که اتهامات جمهوری اسلامی به خانم هودفر دروغ است، و همه از آزادی او خوشحالیم. اما این باز نشانگر ضد ایرانی بودن این رژیم اسلامی است، که چگونه در برابر حکومت کانادا که پیشتر بطور یکجانبه "دیپلمات"‌های او را اخراج کرده بود، کرنش نموده و برای جلب رضایت او، تبعه آن کشور را آزاد می کند و می گوید که به دلایل "انساندوستانه" از جمله "بیماری" خانم هودفر اورا آزاد کرده است. این رژیم می گوید که سیاست خارجی‌اش را برپایه عزت! حکمت! و مصلحت! بنا نهاده است. و گویی برای همین "عزت، حکمت و مصلحت اسلام" است که در همان حال نرگس را که به فلج عضلانی مبتلا است و بنا به تاکید دکترها باید در بیرون زندان درمان شود، و مادر دو کودک خردسال می باشد راصرفا به "جرم" دفاع از حقوق بشر به اشد مجازات، شانزده سال زندان محکوم می کند .

همسر خانم نرگس محمدی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که "این حکم، حکم قاضی نیست! این حکم وزارت اطلاعات است" (۱) این سخن درست است. کیست که نداند که این وزارت اطلاعات رژیم است که سرکوب، شکنجه، زندان و اعدام را در میهن ما برنامه ریزی و اجرا می کند. طبق قانون اسلامی، وزیر اطلاعات باید ملای مجتهد باشد. کیست که نداند که دو مجتهد: دری نجف آبادی و محمدی ری شهری، جنایتکارترین و آدمکش‌ترین وزیران اطلاعات جمهوری اسلامی هستند. همه ما، عامه ایرانیان، همه وجدانهای آگاه و بیدار انسانی در جهان پشتیبانی خود از خانم نرگس محمدی را اعلام کرده و همه توان خودرا برای براندازی جمهوری اسلامی بکار می بریم. همچنین از ملی‌مذهبی هایی که در جریان انتخابات اخیر مجلس خبرگان، مصرانه از مردم دعوت کردند که حتما به دری نجف آبادی و محمدی ریشهری نیز رای دهند ابراز بیزاری می کنیم.

پاورقی 
یک (۱) مصاحبه با رادیو فردا :۲۸/۰۹/۲۰۱۶
...دو(۲) میزگرد انتخاباتی رادیو فردا با حضور تقی رحمانی و
هفتم اسفند.۱۳۹۴

افزودن نظر جدید