پیام تبریک بمناسبت پیروزی تاریخی تیم ملی تکواندو زنان و ایستادن بر فراز تکواندوی نوجوانان جهان

یازدهمین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان جهان، پس از ۵ روز پیکار۸۰۰ تکواندوکار از ۱۱۰ کشور سرانجام در ورزشگاه “بیل کوپلند” شهر بورنابی کانادا به پایان رسید و تیم ملی تکواندوی کشورمان در بخش زنان با ۲ مدال طلا، ۲ برنز و با ۵۰ امتیاز برای نخستین بار در رده سنی نوجوانان و بخش دختران بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

دختران تکواندوکار نوجوان میهنمان، با اراده و مصمم در این آوردگاه جهانی حضور یافتند و با شایستگی و کسب ۲ مدل طلای مبینا ن‍ژاد کته‌سری و زهرا پوراسماعیل و دو برنز مبینا و پریسا جوادی در پایان با ۵۵ امتیاز، عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص دهد.

با این پیروزی بزرگ، دختران ورزشکار میهنمان بار دیگر نشان دادند که سیاستهای ناعادلانه و اعمال تنگ نظری جمهوری اسلامی در عرصه ورزش زنان، نتوانسته و نمی تواند مانع حضور آنها در میادین ورزشی و کسب افتخار برای ایران باشد.

ما این پیروزی بزرگ که نشان از اراده و عزم راسخ، استعداد درخشان و ظرفیت بالای دختران ورزشکار میهنمان و بطور یقین بهره گیری از مربیان کارآزموده را دارد، به مردم ایران، ورزشکاران قهرمان، مربیان مجرب و جامعه ورزشی تبریک گفته و پیروزی و سرافرازی ورزشکاران میهن را آرزومندیم.  

گروه کار جوانان سازمان فداییان خلق ایران– اکثریت

سه‌شنبه۲ آذر ۱٣۹۵ -  ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶

افزودن نظر جدید