تبهکاران درکارند!

آن کس که حقیقتی را می داند و پنهان می کند، تبهکار است.(برتولت برشت)

سازمان بهشت زهرای تهران با بی شرمی تمام به کار خود در جهت تخریب سریع قطعه 33 ادامه می دهد. در آخرین گزارش های ارسالی از خبرنگار ویژه سایت مستقل دانشجویی آشوب، مستقر در قطعه 33 که همراه با تصاویر جدید منتشر می شود، مشاهده شده که سنگ قبرهای تخریب شده مجدداً آورده و در در برابر قطعات درحال تخریب قرار داده شده اند. سنگ قبری از محمد حنیف نژاد که پیشتر وجود نداشته! و برای اولین بار است که در این مکان دیده می شود؛ و همین طور سنگ سعید محسن در آن میان نسبتاً سالم و دست نخورده اند، از آن جمله اند. 
پس از اعتراض گسترده سایت آشوب. سازمان بهشت زهرا اقدام به نصب تابلویی با این مضمون در حاشیه شرقی قطعه 33 نموده.
مراجعین محترم، توجه فرمائید: سازمان بهشت زهرا(س) در حال بهسازی و ساماندهی قبور قطعه 33 که بخشی از آن به دفن ابدان جمعی از مبارزان با رژیم ستم شاهی اختصاص دارد، بوده و قصد دارد با اجرای فعالیت های عمرانی و مبلمان شهری و فضای سبز مناسب این قطعه را از وضعیت نیمه متروک به وضعیت قابل قبول و حداقل در شان والای مبارزان و انقلابیون و شهدای پیشگام انقلاب اسلامی درآورد، لذا استدعا دارد پس از تکمیل بخش نمونه ساخته شده جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر و ارائه پیشنهادات سازنده با روابط عمومی سازمان به شماره تلفن 55202560 و یا دفتر مدیر عامل به شماره 3 – 55202561 تماس حاصل فرمایید. روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)
همچنین روی قبوری که سنگ آن ها سالم بوده و یا قبور مبارزان که خود سازمان بهشت زهرا آن ها را افراد خاص می نامد، اطلاعیه ای کاغذی با تکه ای سنگ روی آن گذاشته شده است. متن اطلاعیه هماننند متن تابلوی نصب شده است. شایان ذکر است که رژیم پیشتر از همین روش برای اطلاع رسانی در مورد طرحی به همین نام که قصد اجرای آن را در گورستان دسته جمعی خاوران دارند، استفاده کرده است.
سازمان بهشت زهرای تهران بی توجه به اعتراضات عمومی و حتا خصوصی خانواده ها و بازماندگان همچنان مشغول کار خویش است و حتا اجازه اظهار نظر بستگان متوفیان را پیش از اتمام مرحله نخست کار، بر طبق اطلاعیه مذکور نمی دهد. این سازمان هیچ گونه پاسخی در جواب این پرسش که چرا در سه دهه گذشته به این قطعه بی توجه بوده؟ و چرا اکنون قصد دوطبقه ساختن آن را به جای بازسازی واقعی دارد؟ و اینکه مگر نمی توان در همان سطح کنونی، به بازسازی قطعه 33 پرداخت؟ نداشته و نمی دهد!
از تمام هموطنان گرامی استدعا داریم به جهت توجه بیشتر به این قطعه با شماره تلفن های ذکر شده تماس گرفته و مراتب اعتراض خود را اعلام نمایند. هم چنین هموطنان خارج از کشور و سایر علاقه مندانی که امکان تماس تلفنی ندارند، می توانند با امضای پتیشن اینترنتی در اعتراض به این اقدام سازمان بهشت زهرای تهران، نظر و اعتراض خود را اعلام نمایند. 
هدف سازمان بهشت زهرای تهران از نظر ما نه تنها سیاسی که سودجویانه و منفعت طلبانه نیز هست. چرا که قبور نامشخص و یا گمنام که هیچ مراجعه کننده ای نخواهند داشت. پس از مدتی که سروصدای طرح به اصطلاح ساماندهی سازمان بهشت زهرا بخوابد، قابل خرید و فروش می شود و آنها که شغلشان تجارت مردگان است، می توانند به سود بیشتری دست یابند. چه کسی هست که نداند، مافیای حاکم بر سازمان بهشت زهرای تهران، چه بساط دلالی گستره ای در تمام امور کفن و دفن به پا ساخته و همراه با سایر بخش های فاسد نظام جمهوری اسلامی، به سرکیسه کردن و سوء استفاده از مردم مشغول است. 
ما نمی خواهیم قطعه 33 دو طبقه شود. سازمان بهشت زهرای تهران موظف است در همان سطح کنونی به بازسازی آن قطعه همت گمارد و حق هیچ منتی بر بازماندگان نیز ندارد که با نصب چنین تابلوهایی، اکنون خود را منت گذار مردم می داند.شرم بر آنانی که حقیقت را پنهان می کنند و تبهکارند.
وب سایت مستقل دانشجویی آشوب از کانون نویسندگان ایران و همچنین کانون وکلای ایران که نهادهایی مردمی و مستقل می باشند استدعا دارد جهت جلوگیری از این اقدام سازمان بهشت زهرای تهران وارد عمل شده و از حقوق اعضای درگذشته خود که در قطعه 33 مدفون گشته اند، حمایت نمایند. همچنین از تمام مردم و بالاخص جوانان ایران خواهشمندیم با حضور در قطعه 33 و بازدید از قبور مبارزان انقلاب، یاد آن عزیزان را زنده نگه دارند. همچنین از هر طریق ممکن، خبر این واقعه را به دیگران منقل نمایند. تنها سلاح ما برای جلوگیری از این اقدام نابخردانه و بی شرمانه سازمان بهشت زهرا آگاهی رسانی عمومی و جلب حمایت مردمی برای اعتراض به این اقدام است. 

افزودن نظر جدید