مأموران اجرای احکام مشهد, عدالت اسلامی را اجرا کردند!

تا وقتی که مفاد " قانون" به اجرا نیامده است,جامعه به بود و نبود آن توجه نشان نمی دهد. برای تفهیم جامعه برای آنچه که سیاه بر سفید آمده و قانون نام گرفته, نمیتوان به راحتی مردم را نسبت به آن انگیزه دار کرد. تا  چندی پیش از نیرویی بنام "داعش" کسی نه خبر داشت و نه باور! اما همین که قوانین نظام " داعشی" به اجرا در آمد, خشم مردم را برانگیخت و اسباب کابوس شان شد. حقیقت این است که سالهاست از طرف حقوق دانان و وکلای آگاه تلاش میشود تا مردم را به  بند بند مفاد قانون اساسی ایران و بویژه متمم  برگرفته از " شریعت" آن, آشنا کنند.

در اخبار آمده است که رقمی حدود هشت هزار نفر از معترضین جنبش اخیر مردم ایران, توسط نیروهای سرکوب و امنیتی رژیم دستگیر شده اند و هر روز هم بر جمعیت خانواده ها و وابستگان دستگیر شدگان در مقابل زندان ها زیاد تر میشوند و میزان  مراجعه و شکایات مردم به تشکل های حقوق بشری در داخل و خارج کشور رو به تزاید است. این خیزش غافلگیرانە فراگیر کە پایە های ارکان رژیم را بە لزە در آوردە، نتیجە بی عدالتی، تبعیض و جباریت رژیم است و قوانین آن ست.

بنا بر گزارش‌های منتشرە از زندان مرکزی مشهد، اخیرا مأموران مجری احکام, این شهر، دست فردی را که اقدام به دزدیدن چند راس گوسفند کرده بود و ۵ سال هم در زندان منتظر اجرای "عدالت اسلامی" مانده بود را با گیوتین قطع کردند. دادگاه تجدید نظر استان خراسان با تأیید حکم دادگاه بدوی، آن را «شرعی و قانونی» دانست.قانون مجازات اسلامی قطع دست و پا را درباره متهمان به سرقت مجاز شمرده است.اجرای مفاد چنین قانونی که ریشە در شرع و قرون وسطا دارد، یکی از مصادیق بی عدالتی نوع داعشی است کە در رژیم حقوقی حکومت نهادینە شدە، جزقوانین شریعت است که خود را در حد زدن و سنگسار و اعدام ها بروز می دهد.قطع دست این گونە افراد در حالی انجام می شود کە هر روزە خبر دزدی های میلیاردی, فرار مدیران و وابستگان و دزدان میلیاردی رژیم و سرمایه گذاریهای خانواده های آنها در بانک های خارج از کشور برای روز مبادا در جراید منتشر میگردد, اما در مشهد دست مرد بیچاره ای قطع میشود تا دست علم لهدا ها باز بماند و تا از غبار رویی از "ضریح مطهر" غافل نمانند ! 

جمعه ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸ - ۲۹ دی ماه ۱۳۹۶

 

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.