احمد خاتمی خواهان اعدام معترضین شد!

احمد خاتمی، خطیب نماز جمعه تهران درروز جمعە ۱۳ بهمن گفت: شبکه‌های مجازی "می‌خواهند مردم احساس کنند همه چیز به هم ریخته است".او که بشدت عصبی و برافروخته بود از دستگیری ۹۵ نفر در اعتراض های اخیر خبر داد و نسبت به آزادشدن مجدد برخی شبکه‌های اجتماعی انتقاد کر. احمد خاتمی در خطبە خود دوباره بر لزوم اعدام "سران فتنه" ۱۳۸۸ تاکید کردو گفت:"هر کاری که از دستمان بیاید علیه آمریکا می‌کنیم, ایران "به دستور قرآن" هر چقدر که خواست موشک می‌سازد و برد آنها را افزایش می‌دهد"!

در سخنان سخیف امام جمعه تهران جز تهدید و تجاوز به حقوق مردم ایران و بویژه مخالفین نظام قرون وسطایی حاکم وجود ندارد. امروز هیچ مئسولی  در جمهوری اسلامی از بهتر شدن معیشت مردم، از  تولید کار و افزایش درآمد, رفاه و امنیت  مردم صحبتی نمی کند.اما از سرکوب چرا. ٤٠سال از گزافه گویی ها ی بی حد و حصر مسولان جمهوری اسلامی گذشته و تاریخ مصرف  آنها  و داستان های عدل و انصاف اسلامی برای همه نخ نما شده است. عصبیت و خشم نهفتە در سخنان امام جمعە تهران و سایر مسئولان هم سنخ وی علیە اعتراضات بر حق مردم و تهدید بە سرکوب و اعدام مخالفین سیاسی و اجتماعی دلیلی جز نگرانی و هراس خاتمی از رویگردانی فزایندە مردم از رژیم فاسد حاکم و از میان رفتن موقعیت منحصر بە فردی کە روحانیت حاکم غصب نمودە ندارد. در واقع او چهره واقعی و بزک نشده جمهوری اسلامی ست.

سازمان "شفافیت بین‌الملل" (Transparency International) در آخرین گزارش خود میزان فساد و رشوه ‌در ۱۷۴ کشور جهان را منتشر کرده است. در گزارش این سازمان جمهوری اسلامی جزء فاسد ترین کشورها به‌ شمار می‌رود. حضور مسئولین فاسد در موقعیت‌های تصمیم‌ گیری موجب نهادینە شدن فساد در سیستم حاکم و توزیع نابرابر درآمد می‌شود.بسیاری از کارشناسان معتقدند یکی از ریشه‌های فساد در جمهوری اسلامی تسلط نهادهای نظامی، مذهبی و نهادهای زیر نظر رهبر جمهوری اسلامی بر بخش بزرگی از اقتصاد است که هیچگونه نظارتی بر فعالیت آنها انجام نمی‌شود. بهمین جهت بانک‌های اصلی  نیز در آستانه ورشکستگی هستند و تراز برخی از این بانک‌ها "قرمز است". بخش‌هایی از مردم "بیچاره و گرفتار" هستند و "نان شب" برای خوردن ندارند و احساس شرمندگی می‌کنند.

یکشنبه ۴  فوریه ۲۰۱۸ - ۱۵  بهمن ۱۳۹۶

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.