آقای مسیح مهاجری هم از خواب بیدار شده است!

آقای حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری، مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله  امروز سەشنبه این روزنامه در یادداشتی با عنوان«بازهم دانه درشت ها!» آورده است. در خبرهای دیروز خواندیم کسی که دو هزار کیلو سکه خریده بود، با وثیقه آزاد شده است. این وضعیت اگر ادامه پیدا کند، جامعه با انفجاری بزرگ مواجه خواهد شد/ ریشه رانت خواری، فامیل بازی و دانه درشت پروری را بسوزانید.

باید گفت دقیقا جلوی چشم همین آقای مسیح مهاجری، آقایان علما و مسولین طراز اول کشور در مسابقه ای کم نظیر در تسخیر کاخ ها، ویلا ها و بناهای گرانقیمت و نقل مکان به بالا دست های شهر، با هم مسابقه می دادند و کوچ کردند و او که هم آقاها را می شناسد و هم  آقازاده ها را که چگونه به میراث خواری مشغول اند و به جان و جسم کشور ما افتاده اند و از آب و خاک و نفت و گاز و معدن تا فروش زنان و دختران مردم و هر آنچه منقول و هر آنچه غیر منقول است سرگرم تجارت اسلامی هستند، اشاره ای نمی کند. در همین روزنامه  کذایی "جمهوری اسلامی" که از همان آغاز تاسیس تا به امروز، از رانت دولتی، از مصرف کاغذ، آگهی های مدت دار و کلان توصیه شده موسسات معلوم الحال استفاده کرده است و می کند، در سال های سیاه ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۷ هر روز آمار گلوله باران شده ها و به در آویخته شدگان فرزندان مردم را می داد، چطور است حتی نامی از یکی از افراد واجد صلاحیت به دزدی و رانت خواری را معرفی نکرده و با کلی گویی,به شعور خواننده توهین کرده است. اگر آقای  مسیح مهاجری از هر چیزی می تواند چشم پوشی کند، نمی تواند به عنوان اهل قلم و مسول یک روزنامه از چگونگی جریان انتقال دکل های نفتی بی خبر مانده باشد. این دکل ها از جلوی چشم همه دولتی ها و اعضاء مورد اعتماد "نظام" به غارت برده شده است و برای آقای مهاجری هم ناآشنا نبوده اند و بهتر بود نام همه عوامل این مسلمانان دزد را معرفی می نمود و لازم نمی شد به تردستی متوسل شود و بنویسد "که بدنه دستگاه‌های حکومتی اعم از دولت و غیردولت باید از عناصر ناپاک پالایش شود" تا مسولان اصلی را از زیر ضرب برهاند.

 شاید آقای مسیح مهاجری هم از خواب بیدار شده و بوی "الرحمن" جمهوری اسلامی را شنیده است، اما بهتر بود می گفت که چگونه می شود این دستگاه جهنمی رانت خوار و تا مفرغ  آلوده به فساد را از "عناصر ناپاک پالایش" داد! 

 

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.