ضمنا عرض کنم که من استخر نمی‌روم!

حجت‌الاسلام شیرازی، نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در رابطه با حوادث اخیر و خاصاً FATF پرداخت و گفت که "مقام معظم رهبری چند ماه قبل به صراحت فرمودند چیزی که استکبار می‌خواهد بر ملت ایران دیکته کند، ملت ایران این پیمان را نباید امضا کند. اما مجلس شورای اسلامی دیروز تصویب کرد که جمهوری اسلامی به این کنوانسیون بپیوندد، یعنی ما دست حمایت از لبنان، سوریه و عراق برداریم. غیر از این است؟! شورای نگهبان امروز وظیفه دارد جلوی این حرکت را بگیرد."
روزنامه کیهان هم که در چند شماره پیش رای به این کنوانسیون را خیانت به خون شهدا ارزیابی کرده بود، علیه پروانه سلحشوری نماینده مجلس که با گردن شکسته به مجلس آمده بود تا در رای گیری شرکت کند نوشت "آمده بود تا خیانت خودش را ثابت کند!" او هم در جواب گفته بود "جناب کیهان، رای دادم برعلیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و جهان. ضمنا عرض کنم که من استخر نمی‌روم!"
اما راستی راستی، سر و صدای این (اف -آ -ت -اف) دارد باعث بروز اختلاف و چند دستگی در "نظام" می شود. آن دسته از نمایندگان مجلس که به تصویب پیمان پولشویی و حمایت مالی از تروریسم رای داده اند از نظر امثال این نماینده ولی فقیه، آمریکایی اند، یعنی در حال حاضر مجلس شورای اسلامی آمریکایی است و آنهایی هم که رای نداده اند، ولایت مدار! حال اگر شورای نگهبان هم آن را تایید کند می شود شورای نگهبان آمریکایی. اما اگر آمد و تایید نکرد آنوقت معلوم نیست که تکلیف آنهایی که در مجلس شورای اسلامی رای داده اند چه می شود! در واقع نگرانی کسانی که طی ۴۰ سال اخیر دستشان در "سفره انقلاب" بود و است، منطقی بنظر می آید!
 
بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.