خوانندگان عزيز کارآنلاين!

 کنگره شانزدهم طی قراری چگونگی کنش گری سازمان تا کنگره آتی را مشخص کرد و محدوده فعالين سازمان در حوزه های مختلف را مشخص نمود. قرار تصريح کرد: "کار آنلاین منبع مراجعه به سازمان خواهد بود. اسناد سازمان و اعلامیه های گروه‌های هوادار در آن درج خواهند شد. ادارهٔ کار آنلاین از حالت شورای سردبیری در آمده و به یک رفیق سپرده می شود. تصمیم‌گیری در مورد سایر مسائل مرتبط با کار آنلاین به شورای مرکزی سپرده می‌شود."

بر پايه تصميم کنگره شانردهم، کارآنلاين از یک سايت تحلیلی ـ سیاسی به سايت عمدتأ آرشيو تبديل می شود و اسناد سازمان و اعلاميه ها از جمله گروه های هوادار در آن درج می گردد.

به اطلاع خوانندگان می رسانيم که سايت کارآنلاين برپايه کارکرد جديد آن طراحی و به منبع مراجعه به سازمان، تاريخ و اسناد آن تبديل می شود. اميدواريم کارآنلاين در کارکرد جديد خود در معرفی و شناساندن جريان فدائی قبل از انقلاب و سازمان فدائيان خلق ايران (اکثريت) بعد از انقلاب موثر افتد و پژوهش گران و علاقمندان بتوانند از آن بهره لازم را بگيرند.

شورای مرکزی سازمان فدائيان خلق ايران (اکثريت)  

افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

ایکاش آموزش هایی درسایت قرار داده بشه که بدردبخور باشه تو این شرایط .مثل بازکردن دستبند، سازماندهی ، شناسایی ،
استفاده از طبیعت جهت بالا بردن تمرکز ذهنی و نیروهای درونی،
دفاع شخصی ، مسایل امنیتی و مدیریتی و .....که میتونه بسیارکاربردی باشه. سازمان اکثریت و حزب ایران آباد جزو سازمان های قوی در امر آموزش هستن و میتونن موتور محرک آموزش برای فعالین باشن .

چندان غیر منتظره نبود اراده ای تقویت حزب چپ ایران – فدائیان خلق – را خواستار شده بود و برای تحقق آن باید کرکره سازمان فدائیان خلق ایران – اکثریت – پائین آورده شود که دارد می شود. همانگونه که برای سایت کارآنلاین تعریف ابداع کردید و محدوده فعالیت ش را تعیین فرمودید فرجام سازمان فدائیان خلق اران – اکثریت – را نیز مشخص کردید. وقتی که نشریه یک تشکل بایگانی راکد و فعال می شود طبیعی است که آهنگ زنگ تعطیلی سازمان فدائیان خلق ایران – اککثریت – تنظیم شده است و چند روز دیگر ارکستر شورای مرکزی آن را اجرا خواهد کرد. خسته نباشید. ولی بدانید این امر یعنی انحلال سازمان اکثریت چندان هم دور از انتظار نبود. ولی نکته ای می بینم که همین سپردن نقش بایگانچی به تریبون سازمان نیز ناشی از ترسی است که می داند سازمان ها قائم به رهبری ها نیستند. چون هستند کسانی که در برپانگهداشتن نام و نقش سازمان متبوع همسنگ رهبری ایفا نماید تا مانع شوند که نخست سازمان فدائیان خلق ایران – اکثریت – تعطیل و سپس ورشکستگی و انحلال آن را اعلام کنند.