آگاهی‌ رسانی پیرامون جعل نام نهادهای سازمان و نشریهٔ کار

هم‌میهنان عزیز، علاقه‌مندان به جنبش فدائیان خلق و سازمان ما!

اخیراً موضع‌گیری‌هایی جعلی با امضای «هیئت سیاسی – اجرایی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)» در فضای مجازی منتشر و هم‌چنین نسخه‌ای جعلی از کار آن‌لاین، نشریهٔ اینترنتی سازمان، تحت عنوان «نشریهٔ هیئت سیاسی – اجرایی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)» راه‌اندازی شده است. 

در این ارتباط، ضمن تأکید بر محفوظ دانستن حق خود در اتخاذ تدابیر قانونی و حقوقی در مقابله با این اقدامات جاعلانه، ارائهٔ توضیحات زیر را ضروری می‌دانیم:

این اقدامات توسط فردی صورت گرفته است، که در خارج از کشور به عضویت سازمان درآمده بود و سال‌هاست که دیگر عضو سازمان ما نیست. فرد مذکور سال‌ها پیش، آغاز به انتشار اعلامیه‌ها و موضع‌گیری‌هایی با امضای جعلی «کمیتهٔ مرکزی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)» نمود. ما در همان مقطع نیز اعلام کردیم‌، این موضع‌گیری‌ها جعلی است.

هم‌چنین یادآوری می‌کنیم که در ساختار اساسنامه‌ای سازمان ما پس از برگزاری نخستین کنگرهٔ آن، در روزهای ۱۳ تا ۲۳ مرداد ۱۳۶۹ (۴ تا ۱۴ اوت ۱۹۹۰ میلادی)، نهادی به نام کمیتهٔ مرکزی وجود ندارد. در مقطع کنونی و پس از برگزاری کنگرهٔ شانزدهم سازمان در روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ تا ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) موضع‌گیری‌ها و آگاهی‌رسانی‌های سازمان تنها با امضای شورای مرکزی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) و دبیرخانهٔ شورای مرکزی صورت می‌گیرد.

نشانی تارنمای «کار آن‌لاین»، نشریهٔ اینترنتی سازمان چنین است:

https://kar-online.com/ 

پنج‌شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی)

دبیرخانهٔ شورای مرکزی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

افزودن نظر جدید