طرح صیانت حکومت اسلامی، خفه کردن صدای مردم گرسنه است

طرح صیانت حکومت اسلامی, همان خفه کردن صدای مردم گرسنه، پا برهنه, بیکاران و بی خانمان شده ها و به فقر و فلاکت کشیده شده ها در اعتراض به مطالبات خود و به ویژه معیشت که امروز دیگر در سفره خالی و نان خلاصه شده است می باشد. طرح صیانت, همان قطع ارتباط های شبکه های اجتماعی و خانه نشین کردن میلیون ها زن و مرد ایرانی فقیر شده و اسلام زده است. که آمار و ارقام آن ها حتی به نقل از محافل حکومتی به نود "۹۰ " درصد مردم جامعه ایرانی، به کارگران, معلمان, بازنشستگان و دیگر اقشار جامعه تسری پیدا کرده است. امروز پایه و اساس اعتراض های بی پایان مردم  کوچه و خیابان های کشور, برای نان و زنده ماندن است. 

حکومت تحت فرمان آقای خامنه ای و دولت اسلامی ابراهیم رئیسی معروف به قاتل، مردم کشور ما را حتی از قرص نان، محروم نگاه داشته است. از طرفی در همه این این ایام سخت غیر انسانی چهل و چند ساله، کوچ سرمایه های کشور به بانک های جهانی, برای خاصه  خرجی ها؛  برای کمک به نفوذ ایدئولوژیک دولتمردان مرتجع جمهوری اسلامی ادامه داشته است. امروز صدای  فغان و ناله گرسنگان از هر کوی و برزن کشور ما برخاسته است.این صدا ها را سر خاموشی گرفتن نیست.

 سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت)  طی پیامی تاکید کرده است " هم حق تامین معیشت و هم حق اعتراض را حق بلامنازع هر شهروند ایرانی می‌داند، یورش حکومت به اعتراض مردم را محکوم می‌کند و خواهان متوقف کردن بلاوقفهٔ سرکوب مردم، آزادی بی‌قید و شرط همۀ دستگیر شدگان روزهای اخیر در شهرهای مختلف ایران است" *. ما از جنبش مطالباتی مردم ایران حمایت می کنیم.

*- برگرفته از: پیام هیئت سیاسی - اجرایی سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت) - " https://kar-online.com/node/17785 "    

پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱- ۱۹ مای ۲۰۲۲

 

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.