آش آنقدر شور شده است که خان هم فهمید!

به این سخنان سخیف ارازل مداح حکومتی توجه نمایید. هر روز و هر ساعت از تریبون های مختلف که بیش از ۴۰  سال است در اختیار گرفته اند، به روح و روان وشعور جامعه  ایرانی تا چقدر توهین و اجحاف می شود. سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران روز شنبه  ۱۴ خرداد در سی و سومین سالگرد درگذشت آیت الله خمینی از:"این گرانی‌های افسارگسیخته "صحبت می کند و از دولت می خواهد در این زمینه نظارت داشته باشد. او که تا به امروز از تریبون نماز جمعه، جز دروغ پردازی و زدن رنگ و لعاب به عملکرد دولت های فاسد جمهوری اسلامی، سخنی نگفته است، رسما به گرانی اشاره می نماید. یعنی آش آنقدر شور شده است که خان هم فهمید!.

سید رضا تقوی امام جمعه اردبیل می گوید "امروز مقام معظم رهبری, بدون تعارف یک هدیه الهی و شخصیتی بی‌نظیر و بی‌بدیل است و لباس زیبای امامت و رهبری در قامتش نشسته"! یعنی همان مردی که  طی ۳۰ سال حکمرانی او، کشور ما به فقر و فلاکت رسیده است. امام جمعه اردبیل هم اظهار می کند: دیگر نمی‌شود کشور را با یارانه اداره کرد. یعنی دیگر نمی توان به ۶۰ میلیون نفر از شهروندان به فقر و فلاکت رسیده, حتی در حد تامین نان روزانه شان کمک رسانی کرد. سید احمدعلم‌الهدی هم می گوید: رهبری قدرتمندتر از رهبر ایران روی کره زمین وجود ندارد!, اما اشاره نمی کند در همان شهر به اصطلاح " مقدس" مشهد, زنان و دختران شان مجبور به تن فروشی می شوند. مردم از فقر و فاقه که نتیجه سیاست "رهبر معظم" است به زباله گردی افتاده اند.


 رهبری که به تعریف و تمجید از سوی اطرافیان مجیز گوی خود محتاج مانده است و برایش سرود مبتذل سلام فرمانده را از رسانه های ورشکسته حکومتی پخش می کنند, در ارتباط  با طرح فرزند آوری او, که منجر به قطع  وسايل پيشگيري از بارداري ناخواسته, از دسترس ٤٠ ميليون نفر خارج شده است، آقای محمد رضا محبوب‌فر، عضو انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت, با استناد به آماری که مراکز درمانی و مددکاران اجتماعی در اختیارش گذاشته‌اند، خبر داد که" روزانه بین دو هزار تا دو هزار و ۵۰۰ جنین و نوزاد سقط یا پس از تولد در خیابان رها می‌شوند" و به سرنوشت نا معلومی سپرده می شوند. اقدامی که می تواند به قتل عمد حکومتی تعریف گردد,


یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱- ۵ یونی ۲۰۲۲بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.