ما "مردم" قرار است با چه کسانی به گفتگو بنشینیم ؟

وقتی به سفارت خانه های کشور های خارجی حمله می شود, و از دستگاه های امنیتی و پلیس انتقاد می شود, که چرا جلوی این افراد را نگرفتید در پاسخ می گویند: جلوی" مردم" را نمی شود گرفت! اما وقتی "مردم " نسبت به حق و حقوق خود اعتراض می کنند, عوامل خارجی و اغتشاشگر خوانده می شوند و آتش به اختیاران تحت امر آقای خامنه ای، " مردم" را به شدت سرکوب می کنند.

 
 وقتی هم  از آن ها پرسیده می شود که جرا جلوی این مهاجمین آتش به اختیار را نگرفتید و چرا مثل دیگران به آن ها برخورد نکردید، پاسخ می دهند اعتراض  قانونی است, اما با  اغتشاشگران مقابله می کنیم. اما ما می پرسیم چه شده است که مستقیما به سر و سینه مردم گلوله جنکی می زنید، جه شد که بلوجستان را به خون‌کشیدید ، مردم زاهدان را به گلوله بستید، صدای مردم رشت را با شدید ترین خشونت ممکن سر کوب کردید و به خانه های آن ها حمله بردید و جنازه های جوان های شان  را شبانه در گورستان های متروک به خاک سپردید ...؟
 
حالا سؤال این جا است ما "مردم" قرار است با چه کسانی به گفتگو بنشینیم. با قاتلان فرزندان ما که چهل سال مدام است به خشونت و کشتار را ادامه می دهند و مرگ را کسب و کار اصلی خود کرده اند؟ حکومتی که زنان را به دلیل بیرون افتادن موی شان به قتل می رساند و حاشا می کند ؟ قاتلانی که طی کمتر از یک ماه, سینه بیش از ۲۰ کودک و نو جوان را به گلوله بسته و تخم نفرت را در اعماق سینه های مردم کاشته اند . زن زندگی آزادی
 

دوشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۱- ۲۴ اکتبر۲۰۲۲

بخش: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • برچسب‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.