اولین تماس تلفنی دو تن از اعضای بازداشتی دفتر تحکیم

روز گذشته دو تن از دانشجویان بازداشتی دفتر تحکیم وحدت، علی قلی زاده و علیرضا کیانی از زندان اوین با خانواده های شان تماس گرفتند.

به گزارش دانشجو نیوز، این دو دانشجوی بازداشت شده با بیان اینکه در بند ۲۰۹ زندان اوین و در سلول انفرادی به سر می برند، از اتهامات انتسابی به خود و مربوط به دفتر تحکیم وحدت خبر دادند. علی قلی زاده در این تماس تلفنی و در گفتگو با مادرش با بیان اینکه اتهامم مربوط به فعالیت در دفتر تحکیم وحدت است، از "حال بد خود" در زندان مشهد خبر داده است. علی قلی زاده که ۱۲ روز پیش در مشهد بازداشت شده بود خبر داد که " در بازداشتگاه مشهد دو بار حالم بد شد که مجبور به انتقالم به بهداری زندان شدند."

آقای قلیزاده شرایط جسمی بدش در زندان مشهد را بی ارتباط با "بیماری معده اش" عنوان کرد و گفت در زندان اوین شرایطش "مساعد" است.

علیرضا کیانی نیز در گفتگو با مادرش با تایید نگهداری اش در بند ۲۰۹ زندان اوین از سلامت خود خبر داد و به خانواده اش اطمینان داد که در اوین بر عکس بازداشتگاه اطلاعات مازندران قرص های اعصابش را به طور مرتب در اختیارش قرار می دهند.

با وجود تاکید این دو نفر به خانواده های شان اعلام کرده اند که بنا به گفته بازجویان هر هفته می توانند با مادران خود تماس بگیرند، اما هنوز محسن برزگر و محمد حیدرزاده دو دانشجوی دیگری که ۲ هفته قبل بازداشت شدند، تماسی با خانواده های شان نداشته اند.

افزودن نظر جدید