برگزاری مراسم سالگرد تولد سید ضیاء نبوی در بابل

شب گذشته جمعی از فعالین سیاسی و دانشجوئی استان مازندران مراسمی را به مناسبت سالگرد تولد سید ضیاء نبوی سخنگوی شورای دفاع از حق تحصیل برگزار كردند. به گزارش این خبر در این مراسم جمعی از فعالین و اعضای انجمن های اسلامی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشگاه مازندران، دانشگاه علوم و فنون بابل و جمعی از اعضای ستاد ٨٨ مازندران و زندانیان سیاسی بعد از حوادث انتخابات در مازندران حضور به هم رساندند، و بیست و هفتمین سالگرد تولد سید ضیاء نبوی را گرامی داشتند. در این دیدارحاضرین ضمن تاكید بر همبستگی و اتحاد هر چه بیشتر فعالین مازندران در مقابل مصائب و مشكلات با تقدیر از جایگاه برجسته سید ضیاء نبوی در بین فعالین سیاسی و دانشجوئی كشور به ویژه استان مازندران، یاد و خاطرات این زندانی در تبعید را تجلیل نمودند.

در پایان این دیدار، چند تن از فعالین به نمایندگی از حاضرین طی تماس تلفنی با سید علی اكبر نبوی پدر ضیاء نبوی ضمن تبریك به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد تولد فرزندشان از جایگاه شخصیتی وی تقدیر كردند، و صبر و مقاومت خانواده نبوی را ستودنی خواندند و آرزوی آزادی همه ستاره های دربند ایران از جمله اعضای دربند خانواده نبوی (ضیاء و عاطفه نبوی) شدند.

گفتنی است این مراسم تنها یك روز قبل از برگزاری و بدون اطلاع رسانی گسترده و با وجود تهدیدها و جو به شدت امنیتی در فضای شهرستان بابل با حضور اغلب فعالین و دانشجویان سیاسی استان مازندران برگزار شد، و این از معدود دفعاتی بود كه اغلب این فعالین در فضای بعد از انتخابات گرد هم می آمدند. از حاشیه های این مراسم جو به شدت امنیتی در اطراف رستوران محل برگزاری مراسم تولد سالگرد ضیاء نبوی در بابل بوده است.

افزودن نظر جدید