زلزله در استان بوشهر

باکمال تاسف با خبر شدیم که زلزله نسبتا شدیدی در استان بوشهر باعث کشته شدن و بی‌خانمانی تعداد زيادی از هموطنان ما در آن استان شده است. 

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن عرض تسلیت به هموطنان گرامى که به سبب اين واقعه ناگوار اينك به سوگواری عزیزان خود نشسته‌اند و در نهايت همدردی با مجروحين و شهروندانى که خانه و کاشانه خود را از دست داده‌اند از همه ایرانیان می‌خواهد که به یاری آسیب‌دیدگان این فاجعه در مناطق مصیبت‌زده شتافته، از هیچ کمک و همیاری به آنان دریغ نورزند. هنوز ناتوانى و بى‌تفاوتى سران دولت جمهورى‌اسلامی براى كمكرسانى و بازسازى منطقه، در مورد زلزله آذربايجان از خاطره‌ها نرفته است پس نبايد در انتظار كمك از سوى مسئولين بى‌لياقت حكومت بود.
در این شرایط سخت تحريم، تورم اقتصادى، نابودی ارزش پول ملی و بيکاری روزافزون ايرانيان، هميارى و کمک‌رسانی از سوى شهروندان ايران به مناطق مصيبت زده کار آسانی نيست، اما اين شرايط سخت نبايد باعث فراموش شدن هموطنان مصيبت زده ما در استان بوشهر شود.
همه ما می‌باید هر چه را در توان داریم، برای کمک به هموطنان مصیبت‌زده خود به کار گیریم. باشد که این همدلی و همیاری یکایک ایرانیان در سرتاسر ایران و جهان تسلی خاطر هموطنان سوگوارمان و مرحمی بر زخم هم‌ميهنان عزيز زلزله زده استان بوشهر گردد.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر این فاجعه را به ملت ايران تسلیت گفته، برای آسیب دیدگان صبر و شکیبائی آرزو می‌کند.
پاينده ايران
زنده باد ملت ايران

افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

با درود ، ما منتظر پیام تسلیت برای زلزله زدگان بوشهر از طرف تمام سازمان ها و احزاب هستیم و امیدواریم که مثل همیشه خودشان را در این روزهای سخت در کنار مردم ایران ببینند.

برای من جالب است که فداییان اکثریت اعلام همدردی یک حزب دیگر را منتشر میکند ولی خودش اطلاعیه ای صادر نمیکند.