پیروزی تیم ملی بسکتبال ایران و ایستادن بر سکوی نخست بسکتبال آسیا

 

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۸۹ بر ۷۹ مقابل تیم سرسخت تایوان برای دومین بار متوالی به مقام قهرمانی پنجمین دوره مسابقات جام آسیا رسید.

دیدار نهایی رقابت های بسکتبال قهرمانی آسیا  بین دوتیم ایران و تایوان درشهر ووهانچین برگزارشد که ملی پوشان بسکتبال ایران با ارائه یک بازی برتر، حریف سخت کوش خود را مغلوب کرده و با این برد شیرین، به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافتند.

تیم ملی ایران با قهرمانی دراین دوره، موفق شد جواز حضور مستقیم در پیکارهای سال آینده جام ملت های آسیا را نیز دریافت کند.

پیروزی درخشان تیم ملی بسکتبال که در پی پيروزی های ارزنده ورزشکاران میهنمان در رشته والیبال و قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر دنیا و کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان که در رقابت‌های قهرمانی جهان در شهر هومنه کشور اسلواکی احراز شد، قبل از هر چیز نشانگر اراده و کوشش ورزشکاران و مربیان برای ارتقاء، پیشرفت و پیروزیست.

ما این پیروزی های درخشان را به مردم ایران، بازیکنان تیم های ملی بسکتبال، والیبال، کشتی و کادر فنی تیمهای ملی ورزش میهنمان تبریک گفته و موفقیت و سرافرازی همه ورزشکاران میهن را در میادین ورزشی آرزومندیم.

به باور ما تلاش و کوشش مستمر ورزشکاران، بهره گیری از مربی و تکنیک پیشرفته و میل به تحول و پیروزی خصلت نمای ورزشی جامعه جوان میهن ماست.

پیروزی و سرافرازی ورزشکاران میهن آرزوی همیشگی ماست.

گروه کار جوانان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) 

٣٠ تیرماه ۱۳۹۳ برابر با ٢١ جولای ٢٠١٤

بخش: 

افزودن نظر جدید