به یاری مردم قهرمان کوبانی بشتابیم

 

روزها و هفته هاست که جهان ناظر دفاع قهرمانانه و بی‌ نظیر مردم کوبانی از خانه و کاشانه خود می‌‌باشد. دژخیمان داعش ( خلافت اسلامی)، اینک با بهره گیری از دلار‌های عربستان و قطر، سلاح‌های مدرن به غنیمت گرفته شده آمریکایی‌ و نیز استفاده از حیاط خلوت ترکیه با توجه به کمک هایی که مستقیم و غیر مستقیم از دولت اردوغان و غیره دریافت نموده، برای قتل عام مردم آزاده و خود مختار کوبانی و همچنین پیشبرد اهداف استراتژیک و جنگ افروزانه شان شهر را محاصره نموده و برای تصرّف مناطق بیشتر بخصوص مناطق نفت خیز منطقه، بیرحمانه مردم بی‌ گناه را گلوله باران می‌‌کند. آنان یک ماه قبل نیز در شهر کرد نشین شنگال عراق هزاران نفر را قتل عام نموده به صد‌ها زن و دختر تجاوز کرده و منطقه مزبور را از سکنه‌ خالی‌ نمودند!
دفاع بی‌ نظیر شیر زنان و دلاورمردان کرد کوبانی از شهر و مقاومت تاریخی‌ آنان هنوز مانع رسیدن نیروهای تروریست و تجاوزگر به اهداف خود گشته ولی‌ با توجه به امکانات و آرایش دشمن هر لحظه بیم سقوط شهر و قتل عام ساکنان آن می‌‌رود!
در حمایت و همبستگی‌ با مردم مبارز کوبانی، جلب هر چه بیشتر افکار عمومی‌ اروپا و جهان و نیز افشای سیاست‌های ضد مردمی و فاشیستی حامیان منطقه‌ای و جهانی‌ داعش، طی‌ فراخوان مشترکی، احزاب و سازمان‌های حقوق بشری آلمانی‌، کردی، ترکی‌، فارسی، علوی، عربی‌، ارمنی، آشوری و..... فعال در آلمان و اروپا مردم را برای تظاهرات و راه پیمایی بزرگی‌ که روز شنبه ۱۱ اکتبر ساعت ۱۰ صبح از مقابل راه آهن مرکزی شهر دوسلدرف آغاز میشود دعوت نموده‌اند!
از هم وطنان ایرانی‌ ساکن غرب آلمان دعوت می‌کنیم در این تظاهرات همبستگی‌ و اعتراضی شرکت کنند!

سازمان فدائیان خلق ایران اکثریت - غرب آلمان

افزودن نظر جدید