مجموعه‌ی گفت‌وگوهای انجام شده در سومین کنفرانس حضوری پروژه‌ی وحدت چپ

مجموعه‌ی گفت‌وگوهای انجام شده در سومین کنفرانس حضوری پروژه‌ی وحدت

در سومین کنفرانس حضوری پروژه‌ی وحدت چپ در روزهای هشتم و نهم نوامبر در کلن آلمان، با تعدادی از شرکت کنندگان در کنفرانس به گفت‌وگوهایی کوتاه نشستیم و از آنان ارزیابی‌شان را از روند کار کنفرانس، چشم‌انداز پروژه‌ی وحدت به طور کلی، اختلاف‌های موجود و شیوه‌ی برخورد با آن‌ها و... جویا شدیم.

از آن‌جا که گفت‌وگوها هم‌زمان با خود نشست و در استراحت‌های مابین جلسات صورت گرفته، از یک سو، پرسش‌ها در عین حال که از یک چهارچوب کلی مشترک برخوردار است، یک‌سان نیستند و از سوی دیگر، بسته به فرصت زمانی‌ای که یا ما به عنوان مصاحبه کننده و یا رفیقی که مورد پرسش قرار گرفته در اختیار داشتیم، زمان مصاحبه‌ها کمی‌ کوتاه‌تر و یا کمی مفصل‌تر هستند.  البته از یک نگاه، خود همین شاید نقطه‌ی قوتی برای این مجموعه باشد و آن را تا حدی متنوع کرده باشد. تنها نکته‌ای که می‌ماند این‌که ما متاسفانه نتوانستیم با همه‌ی حاضرین به گفت‌وگو بنشینیم. البته تلاش کردیم که مخاطبین‌مان طیف‌های گوناگون را در بر بگیرند. و در عین حال از همه‌ی رفقای حاضر در نشست دعوت می‌کنیم که اگر مایل هستند، نگاه‌ و ارزیابی‌شان را از پرسش‌های طرح شده در این مجموعه برای‌مان بفرستند.

متاسفانه نوارهای صوتی به خاطر صداهای حاشیه‌ای، باید پیاده و به متن تبدیل شوند. که ما به تدریج آن‌ها را آماده و ارائه خواهیم داد.

گروه کار تبلیغات سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت)

افزودن نظر جدید