بهزاد کریمی - محمد اعظمی

سخن مشترک ما، پیرامون نتیجه انتخابات

خطاب به آزادیخواهانی که در رای گیری شرکت کردند: تفاوت تاکتیک، ما را تقسیم نکند! آیا نباید لحظه‌ایی هم که شده بر این واقعیت درنگ داشت که جنبش رای می توانسته خود را در ندادن رای نیز نشان بدهد؟ و در آن صورت، آیا این جریان‌های اعتدال و اصلاح نبودند که می بایست بر سر پیوستن به تحول یا حفظ وضع موجود تصمیم بگیرند؟ ما بر آنیم که سطح جنبش مطرح است و مهم، اما برای سقف جنبش اهمیت بمراتب بیشتری قایل هستیم.

بخش: 

در انتخابات دو مجلس "خبرگان" و "شورای اسلامی" شرکت نمی کنیم

خطاب به هموطنانی که قصد شرکت دارند!

اجتناب از رفتن پای صندوق این "انتخابات"، نه گفتن است به نظارت استصوابی، مخالفت با شورای نگهبان و ایستادن در برابر ولایت فقیه به منظور پس نشاندن آن. با چنین نگاهی، سخن مشترک ما اینست:

نیاز لحظه:برپائی ارگان ملی گذرازاستبداد به دموکراسی برای تدارک و برگزاری انتخابات آزاد!

نیازتاخیرناپذیر این لحظه حساس ازحیات سیاسی کشور مان، تشکیل ارگانی ملی است از نمایندگان جریان های سیاسی سازمان یافته و شخصیت های سیاسی نماینده گرایش های سیاسی اعم از حاضران در جنبش سبز و یا در کنار و همسوی آن؛ ارگانی حول توافق برسر نحوه گذارکشور از استبداد حاکم،درشکل انتخابات آزاد، و تدارک و برگزاری آن.این ارگان دمکراتیک باید همهباورمندان به دمکراس را دربر گیرد.

بخش: 

نامه سرگشاده به آقای موسوی: ایستادگی تان شایان تحسین است، چشم از گذشته برکنید!

جامعه ... در زمانی بسیار کوتاه گامهایی بس بلند در راستای "نه!" به خامنهای ولی فقیه به پیش برداشته است. همه ما اکنون با وضع نوینی روبرو هستیم. ما اینک به ایستادگی شما رای می دهیم، ولی اینرا هم پوشیده نمی داریم که بگوییم از بازیابی صدق دلایل خود در امتناع دیروزمان از دادن رای به شما در لابلای برخی بیانات امروز جنابعالی رنج بسیار می بریم

اشتراک در RSS - بهزاد کریمی - محمد اعظمی