بهروز فدایی

آقای احمد خاتمی٫ کم لطفی می کنید

آقای احمد خاتمی طی خطبه‌های نماز جمعه تهران خواستار اعطای مدال به کسانی شد که دستور روح‌الله خمینی٫ رهبر جمهوری اسلامی جهت کشتار هزاران زندانی سیاسی را به اجرا درآوردند شد! خواستم به ایشان یادآور شوم که در حق بسیاری کم‌لطفی کرده‌اند و آنان را از قلم انداخته‌اند. باید به همه شکنجه گران، مأمورین تجاوز به دختران باکره قبل از اعدام، جوخه‌های اعدام نظام مدال شیردلی داد. به همه سران نظام برای تربیت چندین میلیون تن‌فروش، معتاد، قاچاقچی، سارق و ... مدال لیاقت داد. به سرداران و فرماندهان برای سرکوب خونین هر مخالف و چپاول بخش عمدە دارایی کشور مدال شجاعت داد.

28 آپریل روز جهانی یادمان کارگران جانباخته بر اثر حوادث کار و آلودگی محیط کار

بطور متوسط روزانه بیش از 6500 نفر قربانی حوادث کار و بیماریهای ناشی از محیط کار میباشند با این تاکید که بسیاری از کشورها در حال توسعه آمار دقیق و واقعی از تلفات خود ارائه نمیدهند. با اتکا به همین آمار میتوان به جرعت گفت که تلفات ناشی از کار از تمامی حوادث دیگر حتی جنگ، قربانیان بیشتری میگیرد.

بخش: 

عدم رعایت ایمنی کار، بلای جان شهروندان

این مجموعه حوادث عمدتا بخاطر عدم وجود آموزش متناسب با حرفه و نبود کنترل و پیگیری مقررات ایمنی است کە رخ می دهند. علاوە بر این، نقایصی کە در قوانین و ساختارها وجود دارند در این حوادث بە سهم خود بی تقصیرنیستند و ارگانهای ناظر مانند نهادهای صنفی کە می توانند نقش مثبتی در کنترل ورعایت ایمنی و اصلاح مقررات داشتە باشند امکان نقش آفرینی ندارند. بنابر

بخش: 

تاثیر آلودگی مراکز تولیدی بر سلامتی کارگران و محیط زیست

کارگران واحدهای تولید آجر ساعات طولانی از روز با کار در محیط آلوده با مخاطرات بسیاری دسته و پنجه نرم می کنند. خطر ابتلا بە بیماری های تنفسی، پوستی و گوارشی از جمله این موارد میباشد کە در میان کارگران کورە پزخانە های سنتی بسیار شایع است.

بخش: 

قربانیان خاموش محیط کار

طبق آماری که در سال 2013 از سوی اداره آمار هلند ارائه شده است، از زمان ممنوعیت استفاده از آزبست (1998) بیش از سی هزار نفر از کسانی که طی چند دهه اخیر با آزبست کار کرده اند بر اثر ابتلا به بیماری سرطان ریه جان خود را از دست داده اند با اتکا به این آمار میتوان به عمق فاجعه پی برد.

بخش: 
اشتراک در RSS - بهروز فدایی