سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - غرب آلمان

گزارشی از تظاهرات بزرگ شهر دوسلدورف در حمایت از مبارزات مردم کوبانی

سازمان فدائیان خلق ايران-اکثریت (غرب آلمان) با فراخوانی در فیس‌بوک و سایت‌های اینترنتی، ایرانیان ساکن این منطقه را به این راه پیمایی اعتراضی دعوت نموده و تعدادی از اعضا و هواداران سازمان در این تظاهرات شرکت کردند و از این طریق مراتب هم دردی و همبستگی خود را با کرد‌ها و مردم مبارز کوبانی اعلام داشتند!

به یاری مردم قهرمان کوبانی بشتابیم

فراخوان به تظاهرات و راه پیمایی

احزاب و سازمان‌های حقوق بشری آلمانی‌، کردی، ترکی‌، فارسی، علوی، عربی‌، ارمنی، آشوری و..... فعال در آلمان و اروپا مردم را برای تظاهرات و راه پیمایی بزرگی‌ که روز شنبه ۱۱ اکتبر ساعت ۱۰ صبح از مقابل راه آهن مرکزی شهر دوسلدرف آغاز میشود دعوت نموده‌اند. از هم وطنان ایرانی‌ ساکن غرب آلمان دعوت می‌کنیم در این تظاهرات همبستگی‌ و اعتراضی شرکت کنند.

گزارشی از مراسم روز جهانی ضد جنگ در شهر اسن آلمان

روز دوشنبه اول سپتامبر، روز جهانی ضد جنگ، با شرکت صدها تن از مردم و فعالين سياسی و کارگری در سه نقطه شهر اسن برگزار گرديد. هواداران سازمان فداييان خلق ايران-اکثزيت ضمن شرکت در اين گردهمايی ها، اطلاعيه سازمان (منطقه غرب آلمان) را که بمناسبت اين روز تهيه شده بود، بزبان آلمانی قرائت و اقدام به پخش آن در بين حضار کردند که با استقبال حاضرين مواجه شد.

گزارش تظاهرات و برپایی نمایشگاه به مناسبت روز کارگر در شهر اسن آلمان

فدائیان خلق ایران (اکثریت) - شعبه غرب آلمان با برپایی نمایشگاه بزرگی از تصاویر کارگران و زندانیان سیاسی در ایران و پلاکاردهایی مبنی بر حمایت از آزادی کارگران در بند و حق تشکیل سندیکاهای آزاد و حق شرکت در تظاهرات، ممنوعیت کار کودکان و رفع تبعیض از کارگران زن، به جمع آوری امضا برای حمایت از این خواستهها دست زدند

بخش: 

دعوت ازهموطنان بە شرکت درراهپیمایی و تظاهرات اول ماه مه دراسن آلمان

سازمان فدائیان خلق ایران(اکثریت)-غرب آلمان، ازایرانیان مبارز دعوت می نماید دراین راهپیمایی شرکت نموده و ازنمایشگاە عکسی کەدر ارتباط با مراسم روز جهانی کارگر، درساعت، ١٣درجوار نمایشگاەهای دیگراحزاب، آلمانی وخارجی، در محل Zeche Karl واقع در Wilhelm Nieswandallee بر پا می شود، دیدن نمایندوباحمایت ازاین تظاهرات و پانل از زندانیان سیاسی وبخصوص کارگران زندانی در بند، و نیز از تشکیل سندیکاهاوانجمنهای صنفی زحمتکشان دفاع نموده و برای آزادی کلیه زندانیان در ایران تلاش کنیم!

بخش: 

با ما همراه شوید!

در حمايت از مبارزه به حق هم وطنان آذری، برای نجات درياچه اروميه و برای شناساندن اين خطر، که برای بخش بزرگی از ميهن ما فاجعه به حساب می آيد، در روز جهانی ضد جنگ و خشونت، در گردهمايی شهر اسن آلمان، به همراه ديگر گروه ها و نهادهای مدنی آلمانی و بين المللی، شرکت نموده و صدای اعتراض مردم مبارز اروميه و تبريز را به گوش جهانيان خواهيم رساند.

اشتراک در RSS - سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) - غرب آلمان